Andke meile oma plaanidest teada!

Tiibväravad on enimkasutatud väravatüüp just oma soodsama hinna ja lihtsuse tõttu. Tiibväravate valikul tuleks kindlasti arvestada, et avanemiseks on vaja suuremat ja tasast pinda. Tiibväravaid saab avada käsitsi, kuid  mugavamaks muudab selle kasutamise lisades väravale  automaatika. Ühe nupuvajutusega on mugavalt võimalik autost väljumata väravad avada ja need hiljem ka sulgeda.

Tiibvärava mugavamaks avamiseks müüme ja paigaldame Teie väravale  tiibvärava automaatika V2 Axil. V2 tiibvärava automaatika lahendused tagavad sujuva ja kvaliteetse töö ka kõige raskemates tingimustes.

Tiibväravate täpsem informatsioon

Liugväravate eeliseks  on ruumisäästlikkus, kuna nad liiguvad paralleelselt aiaga. Värava planeerimisel tuleb arvestada, et värav vajab avanemise suunas 1.5 korda rohkem ruumi, kui on värava laius. Värava raamid kaetakse sama materjaliga, millest on tehtud aed. Liugväravaid saab avada ka käsitsi, kuid enamasti kasutatakse siiski neid koos automaatikaga. Liugvärava mugavaks avamiseks pakume V2 Ayros 800 mootorit. V2 mootor kus esteetika ja stiil on lahutamatud näitajad töökindlusest ja kvaliteedist.

Liugväravate täpsem informatsioon

Tehtud tööd

Tutvu kõigi tehtud töödega!

KÜSI PAKKUMIST

Andke meile oma aiaehitusplaanidest teada!